Зміни до Державного реєстру виборців можна внести до 15 квітня включно

Центральна виборча комісія прийняла рішення про проведення повторного голосування 21 квітня цього року.

Для участі у ІІ турі виборів до відділів ведення Реєстру виборців станом на 9 квітня вже звернулися 1120 виборців стосовно включення до Реєстру – 62, про внесення змін до персональних даних – 170,  про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси – 710. Перевірили відомості про себе в Реєстрі – 178 виборців.

Нагадаємо, що після 31 березня після голосування на виборах Президента України дільничні виборчі комісії 959 звичайних виборчих дільниць передали відділам ведення Державного реєстру виборців області відомості про виборців, стосовно яких в уточненому списку виборців виправлено неточності та технічні описки.

 Усього до зазначених відомостей включено 855 змін, з них  31 – про включення до Реєстру,  28 – про виключення з Реєстру, 796 – про внесення змін до персональних даних виборців. На сьогодні відділи ведення Реєстру здійснюють уточнення цих змін в порядку,  визначеному статтею 23 Закону України «Про Державний реєстр виборців». 

Нагадаємо, на сайті ЦВК вже розміщено Календарний план підготовки до ІІ туру виборів Президента України: https://www.cvk.gov.ua/pls/acts/showcard2594.html?id=45538&what=0