За 11 днів до виборів Facebook зупинив всю політичну рекламу в Україні

Фото: Біт.юа

Компанія Facebook, яка обіцяла раніше посилити правила розміщення політичної реклами, сьогодні зупинила всю політичну рекламу у своїй соціальній мережі в Україні до верифікації її замовників. Про це повідомляють Українські новини.

Тепер, при спробі запустити рекламу матеріалів, пов’язаних з політикою, соцмережа просить замовника відправити посвідчення особи. Це при тому, що реклама сплачується з банківських карт, де вже вказаний власник – фізична або юридична особа.

При цьому документи українською мовою, такі як український паспорт, не приймаються. Підійде закордонний паспорт або водійські права міжнародного зразка. Facebook попереджає, що процедура підтвердження компанією займе від 48 до 72 годин.

Нововведення торкнеться всіх суспільно-політичних видавництв, рекламних агентств та інших гравців медіаринку, які займаються просуванням своїх матеріалів в Facebook.

Таким чином Facebook хоче запобігти можливому втручанню у виборчий процес через соцмережі. Тепер рекламні оголошення, що стосуються виборів, в цій соцмережі зможуть розміщувати тільки рекламодавці, які безпосередньо знаходяться в цій країні.

Джерело: ukranews.com