З початку передвиборчої кампанії поліція Сумщини зареєструвала 100 повідомлень про порушення

Кожне повідомлення було ретельно перевірене, і в 70 випадках працівники поліції не виявили жодних ознак правопорушень. Найбільша кількість заяв про порушення виборчого законодавства зареєстрована на території обласного центру (36), в Конотопі (12), у Шостці (7), в Ромнах та Бурині (по 6).

Так, лише за останні два дні поліція зафіксувала 5 заяв про порушення виборчого законодавства: 4 повідомлення в Конотопі (3 – стосовно розповсюдження «чорного піару» і  1 – з приводу перешкоджання агітаційної роботи), та 1 заява від спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА з  приводу пошкодження двостороннього агітаційного бігборду в Сумах.

Наразі повідомлення за всіма цими фактами належним чином зареєстровані, за кожним з них працівники поліції проводять перевірки.

Загалом же станом на сьогоднішній день з моменту старту передвиборчої кампанії до поліції надійшли 100 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Перевірки 70 з заявлених фактів не виявили жодних ознак правопорушень. Матеріали за 15 повідомленнями направлені на розгляд до інших територіальних підрозділів, за 9 заявами перевірки поки що тривають, в усіх інших випадках після перевірок прийняті  відповідні  процесуальні рішення.

Працівники поліції реагують на кожне повідомлення про порушення виборчого законодавства та опитали з цього приводу більше 600 громадян.

Правоохоронці закликають всіх учасників перегонів дотримуватись чинного законодавства, не допускати  порушень у передвиборчій агітації та повідомляти, в разі виявлення, про такі на спецлінію «102».

Відділ комунікації поліції Сумської області