Вибори 2019: на Сумщині відкрили кримінальне провадження за фактом підробки документів

Про підробку пакету документів на подання членів дільничних виборчих комісії від одного з кандидатів на посаду Президента України, представлений до окружної виборчої комісії, до поліції учора заявив представник зазначеного кандидата. Наразі в поліції вже відкрили кримінальне провадження та проводять досудове слідство.

Учора близько 17:00 до поліції звернувся довірена особа одного з кандидатів у Президенти України з заявою про виявлений ним факт підробки документів. Чоловік пояснив: з центрального  штабу кандидата він отримав доручення перевірити факт подання до окружної виборчої комісії списку громадян у члени виборчих комісій від їх кандидата.  Прибувши на місце, він затребував пакет матеріалів з поданням для уточнення інформації. І виявив серед інших документів підроблені. За словами заявника, центральний штаб кандидата не надавав до даної окружної комісії жодних аналогічних документів, і сам він нічого подібного не підписував. А отже, на його думку, подання довіреної особи про включення вказаних у списку громадян є не що інше, як підробка документів.

Наразі в поліції інформацію за даним повідомленням внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1ст. 358 КК України (підроблення документів) та проводять відповідне досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Сумської області