У Сумах рятувальники разом з поліцією відпрацювали реагування на нештатні ситуації під час виборів Президента України

9 березня в м.Суми відбулися спільні тактико-спеціальні навчання підрозділів Головного управління Національної поліції, Управління патрульної поліції та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області.

Мета тренувань – відпрацювання взаємодії щодо забезпечення громадського порядку, пожежної та техногенної безпеки, реагування на нештатні ситуації під час виборів Президента України.

У ході навчань були змодельовані різні ввідні щодо ускладнення ситуації від приховування бюлетенів, вчинення хуліганських дій, замінування та пожежі до блокування і спроби силового захоплення виборчої дільниці.

Зокрема, за сценарієм відбулося загоряння у кабінці для голосування. Терміново було організовано евакуацію людей із приміщення. На місце умовної надзвичайної події прибули вогнеборці, які ліквідували пожежу та запобігли її подальшому поширенню.

Загалом від Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області у тренуваннях взяли участь 21 чоловік особового складу на 5-ти одиницях техніки.

Такі навчання мають вкрай важливе значення, оскільки дозволяють підрозділам системи МВС України максимально налагодити взаємодію та координацію дій під час забезпечення публічної безпеки та реагування на ускладнення оперативної обстановки.