Студентам Сумського НАУ розповіли про президентські вибори

З метою активізації молоді до участі у президентських виборах, які відбудуться в Україні 31 березня 2019 року, фахівці юстиції Сумщини в межах всеукраїнській правопросвітницькій кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» організували правову зустріч з виборцями, які будуть вперше голосувати.

Так, правники в стінах Сумського національного аграрного університету розповіли студентам старших курсів про особливості участі у виборах, виборчі права та процедури. Зокрема молодь дізналась про алгоритми перевірки себе в Державному реєстрі виборців та зміни місця голосування.

Також фахівці юстиції розповіли присутнім про особливості участі у виборах внутрішньо переміщених осіб. Особливий інтерес у молоді викликало питання стосовно порушень під час голосування. Так, юристи пояснили, що в разі виявлення порушення терміново потрібно у визначених випадках звернутися до голови виборчої комісії, офіційних спостерігачів або поліції.

Спеціалісти під час заходу застосовували нестандарті форми комунікації – ситуаційні ігри, в ході яких студенти вирішували нагальні питання, з якими в повсякденні може зіткнутися виборець.

Участь молоді у виборах дуже важлива, бо саме їй жити в тих реаліях та умовах, які вона обере.