Порошенко здав аналізи не справжній антидопінговій WADA, – Пальчевський

Сьогодні, 10 квітня, власник лабораторії Eurolab, в якій кандидат в Президенти Володимир Зеленський здавав аналізи, Андрій Пальчевський заявив, що Петро Порошенко та Володимир Кличко маніпулюють назвами організацій VADA і WADA. Про це Пальчевський заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Так, Пальчевський опублікував відеозапис, продемонструвавши сайт Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA), яке займається перевіркою спортсменів на допінг по всьому світу. А Володимир Кличко запропонував кандидатам у президенти здати аналізи в іншій організації під аналогічною назвою VADA – Добровільна антидопінгова асоціація.

За словами Пальчевського, ця організація не має жодного правового статусу.

“Ця організація не має жодного правового статусу”, – заявив бізнесмен.

Також Пальчевський висловив своє здивування щодо відправлення результатів чинного Президента у добровільну організацію.

VADA. Да не та! Опять дурят?

Gepostet von Андрей Пальчевский am Montag, 8. April 2019

Як заявив інтерв’ю “КП в Україні” директор Антидопінгового агентства WADA Максим Бецько, члени VADA можуть звернутися до них з перевіркою аналізів кандидатів.

“Той же Володимир Кличко міг особисто попросити VADA взяти участь у тестуванні. Але WADA точно не стане в це вплутуватися”, – сказав Бецько.

Крім того, організація не пов’язана зі Всесвітнім антидопінговим агентством World Anti-Doping Agency (WADA), але користується з ним однією лабораторією.

Джерело: ukranews.com