Порошенко прийняв виклик Зеленського щодо дебатів (ВІДЕО)

Діючий президент України Петро Порошенко прийняв виклик кандидата у президенти Володимира Зеленського щодо проведення дебатів на стадіоні НСК “Олімпійський”. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на Twitter Порошенка.

Зокрема, він зазначив, що правила дебатів прописані в законі про вибори Президента та порадив Зеленському їх почитати. Також він додав, що “дебати – це не шоу”.

“Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу”, – зазначив Порошенко у відеозверненні.

Cтадіон, так стадіон

Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу.

Gepostet von Петро Порошенко am Mittwoch, 3. April 2019

Нагадаємо, 3 квітня лідер першого туру президентських виборів Володимир Зеленський викликав свого опонента, чинного президента країни Петра Порошенка, на дебати на стадіоні НСК “Олімпійський” та дав йому 24 години на роздуми.