Нове опитування “Рейтингу”: 73% – за Зеленського, 27% – за Порошенка

Кандидат в президенти Володимир Зеленський випереджає свого конкурента Петра Порошенка у всіх вікових категоріях, підкреслили соціологи “Рейтингу”.

За даними опитування з 12 по 16 квітня, 73% українців серед тих, хто має намір голосувати в другому турі й визначився з вибором, віддадуть голос за  Володимира Зеленського, а 27% – за чинного главу держави Петра Порошенка. Це видно в результатах дослідження соціологічної групи Рейтинг.

Серед тих, хто просто має намір голосувати у другому турі виборів, 58% – за Зеленського, 22% – за Порошенка, і ще 20% – не визначились.

Серед усіх опитаних 52% сказали, що проголосують за Зеленського, 19% – за Порошенка, 19% не визначилися, а 10% не збираються голосувати.

“Зеленський є лідером серед жителів сходу, півдня і центру України. При цьому на заході, як і в минулий раз, позиції обох кандидатів майже рівні”, – відзначили соціологи.

62% опитаних вірять, що наступним президентом стане Зеленський, 17% – що Порошенко. Ще 22% не визначилися з відповіддю.

72% тих, хто має намір взяти участь у другому турі, заявили про повну упевненість в своєму виборі й бажанні прийти на виборчі дільниці 21 квітня. Ще 22% зазначили, що хоча і не впевнені у виборі, все одно прийдуть і проголосують. Лише 2% зазначили, що не впевнені у виборі й голосувати швидше за все не прийдуть.

Загальна мобілізація виборців обох кандидатів, які пройшли у другий тур, становить понад 80%.

Опитування проведене 12-16 квітня 2019 року серед 3000 українців від 18 років і старше у всіх регіонах України, крім тимчасово окупованих територій. Похибка – не більше 1,8%.