На Сумщині поліція перевіряє повідомлення про можливе порушення виборчого законодавства

Дані повідомлення надійшли від громадських спостерігачів ОПОРИ та від жителів Охтирки і Бурині. Вони були зареєстровані. Триває перевірка. Повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Так, у приміщенні однієї з районних державних адміністрацій області спостерігач ОПОРИ зафіксував матеріали політичної агітації на користь одного з кандидатів в президенти. За фактом використання будівлі органів державної влади та розміщення агітації без вихідних даних громадянська мережа ОПОРА звернулась до поліції із заявою, у якій просила скласти протокол про адміністративне правопорушення для розгляду питання про притягнення до відповідальності.

Ще дві заяви надійшли від мешканців Охтирки та Бурині. В першому випадку заявниця повідомила, що юнак та дівчина пропонували їй 500 гривень за те, що вона віддасть свій голос за визначеного ними кандидата, а друге повідомлення стосувалось рекламних щитів кандидата в президенти, які, на думку заявника, були встановлені із порушеннями законодавства.

Всі повідомлення в поліції зареєстровані і перевіряються.

Нагадаємо, що під час виборчої компанії на Сумщині зареєстровано 13 заяв про можливі порушення, по яких 4 не знайшли свого підтвердження. Перевірка триває.