Мураєв знімає свою кандидатуру з виборів президента на користь Вілкула

Народний депутат, лідер партії “Наші” та кандидат у президенти Євген Мураєв заявив, що вирішив зняти свою кандидатуру з президентських перегонів на користь кандидата від “Опозиційного блоку” Олександра Вілкула. Повідомляє Інтерфакс-Україна.

Друзі та однодумці! Я абсолютно впевнений, що в житті нашої країни настав переломний момент. Якщо зараз ми не об’єднаємо всі свої зусилля, то наступні п’ять років цієї влади поставлять під сумнів існування України як цілісної, суверенної і незалежної держави. Я послідовно виступав за об’єднання всіх коструктивних опозиційних сил … щоб дати новий стимул розвитку нашої держави і щоб ми повернули собі батьківщину. Я знімаю свою кандидатуру з виборів президента України на користь Олександра Вілкула. ​​Ми вирішили об’єднати наші політичні сили і найближчим часом відбудеться об’єднальний з’їзд, на якому ми зможемо в декілька разів посилити наш вплив на політичні процеси”, – сказав Є.Мураев під час прес-конференції в “Інтерфакс-Україна” в четвер.

Водночас О.Вілкул заявив, що в разі, якщо він стане президентом, буде рекомендувати кандидатуру Є.Мураева на посаду прем’єр-міністра.

Об’єднання з Євгеном Мураєвим дасть дуже серйозний поштовх і можливості для нашої перемоги. Після того, як я стану президентом, я буду рекомендувати парламенту кандидатуру Євгена Мураєва на посаду прем’єр-міністра. І буду за те, щоб він очолив нашу партію на парламентських виборах” , – заявив він.


Прес-конференція О.Вілкула/Інтерфакс-Україна/07 березня 2019

Як відомо, 7 березня – останній день для подачі заяв про зняття кандидатів з виборів, 8 березня ЦВК повинна затвердити остаточний список претендентів на пост глави держави.