Хто лідирує у президентському рейтингу – результати опитування КМІС

Понад чверть українців (26,4%), які братимуть участь у голосуванні на президентських виборах в Україні 31 березня, мають намір підтримати шоумена Володимира Зеленського, за ним у рейтингу йдуть нинішній глава держави Петро Порошенко (18%) і лідер Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Юлія Тимошенко (13,8%).

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 8 до 20 лютого 2019 року.

Серед респондентів, які вирішили, що підуть на вибори, 10,9% готові підтримати члена “Опозиційної платформи – За життя” Юрія Бойка, 6,4% – лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка, 6,3% – лідера Радикальної партії Олега Ляшка, 3,1% – кандидата від “Опозиційного блоку – партії миру і розвитку” Олександра Вілкула. Решта кандидатів набрали б менше 3% голосів кожен.

Із загальної кількості опитаних 8,3% не пішли б на вибори, 30,5% не визначилися, за кого голосувати, а 4,4% викреслили б усіх кандидатів або зіпсували бюлетень.

У рамках власного опитування громадської думки методом особистого інтерв’ю КМІС опитав 2042 особи, які проживають у 110 населених пунктах усіх регіонів України, окрім Криму і непідконтрольних районів Донецької та Луганської областей. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників, наближених до 50%, 2,8% – для показників, наближених до 25%, 2% для показників, наближених до 10%, і 1,4% для показників, наближених до 5%.

Джерело: Інтерфакс Україна