Дебати Порошенка і Зеленського на “Олімпійському”: де і коли дивитися

Дебати Порошенка й Зеленського проходитимуть на "Олімпійському" / Facebook Ольга Атаманова

Сьогодні о 19.00 на НСК “Олімпійський” в Києві почнуться дебати кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

На стадіоні вже встановлено дві сцени, одна навпроти іншої. Передбачається, що кожен кандидат буде виступати на своїй сцені.

“Сцени будуть дві. Телесигналів буде два. Телетрансляції, схоже, теж будуть дві”, – розповів про деталі переговорів голова правління Національної громадської телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

Дебати Порошенка й Зеленського проходитимуть на двох сценах / Facebook Ольга Атаманова

Водночас безліч питань з приводу дебатів залишаються невирішеними. Наприклад, хто буде вести дебати і яким буде кількість питань на дебатах. Регламентом теледебатів між кандидатами у президенти на “Суспільному” передбачено п’ять питань.

Як потрапити на дебати

Саме місце проведення дебатів будуть охороняти десять тисяч поліцейських. Територію вже перевірили рятувальники, медики і нацгвардійці. У штабі Зеленського повідомили, що розповсюдили понад 10 тисяч квитків. Глядачів будуть пускати на стадіон з 16.30. Всіх глядачів будуть пускати через рамки з металошукачем і оглядати.

«Взагалі пропуск на стадіон почнеться з 16-ї години, коли розпочнеться концертна програма. Допуск у фан-зону буде перекритий за 10 хвилин до початку дебатів. Тому ті, хто бажає потрапити туди, повинен це зробити завчасно. Окрім того, додаткові перевірки будуть здійснюватися і в чаші стадіону, тому просимо поставитися до цих дій з розумінням. Надавати поліцейським документи, сумки – це все робиться задля безпеки», – кажуть у поліції.

З-за дебатів Порошенко і Зеленського в центрі Києва сьогодні буде обмежено рух з 10:00 до 22:00. Крім того, з 18:00 до 19:00 три станції метрополітену перейдуть на особливий режим роботи: “Олімпійська” “Площа Льва Толстого” “Палац спорту”

Проведення передвиборних дебатів заплановано також в ефірі “Громадського”, відповідно до законодавства та постанови ЦВК від 19 квітня о 21.00.

Де подивитися дебати

Трансляцію дебатів можна буде подивитися на Facebook-сторінці сайті УНІАН. Також трансляція дебатів буде вестися на Facebook – сторінках кандидатів, а також, можливо і ряді телеканалів, хоча це все ще один з спірних питань.

Джерело: УНІАН