Опалювальний сезон у Сумах завершиться у п’ятницю

У п’ятницю, 5 квітня, теплопостачальні організації припинять подавати теплоносій до будинків сумчан.

Таке рішення сьогодні ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої провів міський голова Олександр Лисенко. Повідомляє Інформаційний портал Сумської міської ради.

Члени комісії заслухали представників теплопостачальних організацій, начальника Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександра ПОНОМАРЬОВА, заступника начальника управління освіти і науки Наталію ГОНЧАРОВУ, в. о. начальника відділу охорони здоров’я Наталію КІПЕНКО, начальника Сумського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олександра ХРІНА.

За словами Олександра Пономарьова, погодні умови дозволяють припиняти подачу теплоносія до будинків сумчан, адже, починаючи з 5 квітня середньодобова температура повітря становитиме 8С0 тепла. Як повідомила заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія ПОКУТНЯ, на те, аби провести всі необхідні роботи і повністю відключити житловий фонд міста від тепла, потрібно два дні.

Разом із тим, навчальні та лікувальні заклади відключатимуть від опалення за зверненням їхніх керівників до теплопостачальних організацій. Такий варіант є найбільш прийнятним, зазначив Олександр Хрін, підсумовуючи доповіді керівників профільних підрозділів. Більшість членів комісії підтримали пропозицію міського голови Олександра Лисенка щодо поступового припинення подачі теплоносія, починаючи з 5 квітня.

Очільник міста наголосив, що в суботу обслуговуючі організації повинні забезпечити явку своїх працівників, аби спільно з фахівцями теплопостачальних організацій виконати всі необхідні роботи за вихідні дні.