На Сумщині поліція посилює заходи з детінізації економіки

Як повідомили сьогодні, 28 лютого, в прес-службі Нацполіції Сумщини на детінізації наголосив начальник ГУНП області Руслан Пиняга під час координаційної  наради з керівниками правоохоронних органів та місцевої влади, яка відбулась сьогодні в обласному управлінні поліції.

Учасники наради обговорили комплекси невідкладних заходів по детінізації економіки, зокрема за такими напрямками, як протидія незаконному гральному бізнесу, надрокористуванню, нелегальному обігу деревини, тютюнових виробів, пального, спирту та лікеро-горілчаної продукції в області.

Очільник поліції Сумщини відзначив, що  задля більш оперативного та ефективного реагування на такі злочини та правопорушення сьогодні вже створені спільні робочі мобільні групи, куди увійшли  працівники обласного главку  управління стратегічних розслідувань та інших зацікавлених відомств. Він закликав учасників наради до підвищення рівня міжвідомчої взаємодії, обміну інформацією та запевнив, що підрозділи поліції готові оперативно реагувати вісі отримані  заяви та повідомлення, ефективно розслідувати кримінальні провадження.

Руслан Пиняга проінформував про певні результати роботи в цьому напрямку в поточному році. Зокрема , трьом особам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 КК України у кримінальному провадженні за фактом організації на території м. Суми грального бізнесу у складі організованої групи.

Направлено до суду 3 кримінальні провадження у сфері протидії незаконному обігу та роздрібної торгівлі пальним.

Завершено досудове розслідування та направлені до суду кримінальні провадження по 13 злочинах, передбачених ст. 246 КК України (незаконна порубка лісу).

Також поліція Сумщини  інформує громадян, що в Головному управлінні поліції області  працює «телефон довіри», за яким можна повідомити про виявлені факти незаконного грального бізнесу, надрокористування, нелегального обігу деревини, тютюнових виробів, пального, спирту і лікеро-горілчаної продукції.: +38 (0542) 60-10-12, або зателефонувати на лінію «102». 


Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook та Instagram.