Матеріальний резерв Сумщини складає 1 мільйон 882 тисячі гривень

У порівнянні з минулим роком значно покращився стан справ зі створення та поповнення місцевих матеріальних резервів. У 2019 році матеріальний резерв було збільшено на 1133 листів шиферу, 95 квадратних метрів скла, 8610 літрів дизельного палива, 3160 літрів бензину, 254 рулонів руберойду. Повідомляє Сумська ОДА.

«Загроза виникнення надзвичайних ситуацій, ліквідація наслідків яких потребує значного виділення коштів, з кожним роком зростає, а накопичення матеріальних цінностей та створення матеріальних резервів, особливо за рахунок місцевих бюджеті, все ще залишається на недостатньому рівні», – зауважив  під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

За словами директора обласного Департаменту цивільного захисту населення Олександра МИЛАША, органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади було виділено кошти на придбання матеріальних цінностей для поповнення місцевих матеріальних резервів (міста Суми, Глухів, Конотоп, Лебедин, Охтирка, Ромни, Шостка та Буринська, Лебединська, Недригайлівська, Сумська Шосткинська, Ямпільська райдержадміністрації).

У 2019 році для поповнення регіонального матеріального резерву придбано на 130 тисяч гривень 250 комплектів постільної білизни, 25 комплектів розкладних ліжок,  25 спальних мішків, 9 розкладних столів та 5 кг цвяхів.

Краще спрацювали по накопиченню матеріального резерву м. Шостка, Сумський, Тростянецький, Роменський та Ямпільський райони.

Низький рівень поповнення матеріальними ресурсами у Середино-Будському, Недригайлівському та Шосткинському районах.

Іван Боршош звернувся до голів райдержадміністрацій та керівників органів місцевого самоврядування з пропозицією розглянути питання щодо поповнення місцевих матеріальних резервів на чергових сесіях місцевих рад, а також передбачити кошти резервного фонду для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Довідково. Матеріальний резерв – запас будівельних і пально-мастильних матеріалів, лікарських засобів та виробів медичного призначення, продовольства, техніки, технічних засобів та інших матеріальних цінностей (далі – матеріальні цінності), призначених для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надання допомоги постраждалому населенню, проведення невідкладних відновлювальних робіт і заходів.

Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook та Instagram.


Читайте також: