Заслужений хореограф Грузії провів майстер-клас в Охтирці

За ініціативи та за запрошенням хореографа Зразкового хореографічного колективу «Юність» ОМЦПО-МАН, Ольги НІКОНЕНКО 20 січня на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся майстер-клас для хореографів міста, області та їх вихованців за участю Каха ЧИТАІА — заслуженого хореографа Грузії, балетмейстера, хореографа-постановника, замісника директора народного центра Грузинської хореографії, керівника спільноти розвитку культури та туризму Грузії, двох зразкових ансамблів народного танцю «Колха», «Аркадія», директора міжнародного фестивалю-конкурсу «Золоте руно».

Учасники майстер-класу мали можливість долучитися до автентичного хореографічного мистецтва Грузії, перейняти досвід і вміння виконувати неординарні і властиві тільки грузинському народу «па».

Запальний народний грузинський танець «Рачулі» став основою для ознайомлення з танцювальною культурою Грузії. Вихованці хореографічних колективів з великим задоволенням і нестримним інтересом занурювалися в чарівний світ грузинського танцювального фольклору. Таємнича мова танцю, представлена Кахою ЧИТАІА, таїла в собі специфічні особливості, властиві тільки грузинському народу.

Хореографи та вихованці колективів ОМЦПО-МАН щиро вдячні шановному Каха ЧИТАІА за години спілкування в ритмі грузинського танцю, за неоціненний досвід, переданий в процесі роботи майстер-класу.