В українському оскарівському комітеті назвали фільм, який бере участь у відборі на “Оскар”

В цьому році в національному відборі на висунення на премію “Оскар” приймати участь буде єдиний фільм: режисера Нарімана Алієва “Додому”.

Про це повідомляється на сторінці комітету в Facebook.

Український Оскарівський Комітет завершив прийом заявок для участі національних фільмів у відборі на висування фільму на премію “Оскар” Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії “Міжнародний повнометражний фільм” від України.

Втративши старшого сина унаслідок військових дій на сході України, Мустафа вирішує поховати його на батьківщині у Криму. Разом із молодшим сином вони вирушають у подорож, яка залишить глибокий слід на їхніх стосунках.

“Додому” – повнометражний дебют Нарімана Алієва. Стрічка (96 хвилин) була відзначена Гран-прі на 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі – це головна нагорода КІНОФЕСТИВАЛЮ, переможець у цій номінації визначається за підсумками глядацького голосування. Також “Додому” в цьому році завоював нагороду за кращий фільм на Міжнародному кінофестивалі в Бухаресті (BIFF). В український прокат драма вийде 7 листопада.