У Сумах вперше обрали «Королеву краси» серед містянок поважного віку

Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» провів конкурс краси серед жінок поважного віку «Міс елегатний вік». Повідомляє Інформаційний портал Сумської міської ради.

Як розповіла директор терцентру Інна ГАЛІЧЕНКО, ідея проведення такого конкурсу з’явилась торік восени, коли проводили фестиваль «Золотий вік – вік активного довголіття», де учасниці, серед іншого, демонстрували одяг. Вражені чарівністю та вишуканістю літніх пані, організатори вирішили влаштувати конкурс, де б поважні жінки могли заявити про себе, показати, що непідвладні віку, продемонструвати свою красу та жіночність і надихнули своїм прикладом інших.

За корону змагались 10 жінок, котрі відвідують «Університет третього віку». Наймолодшій конкурсантці – 66 років, найстаршій – 80.

Заступник міського голови Альона ДМІТРЄВСКАЯ зазначила, що захоплюється витонченістю та елегантністю, енергійністю поважних пані, які заряджають своїм життєлюбством оточуючих.

«Жінка чарівна в будь-якому віці, і учасниці конкурсу – тому підтвердження. Вони активні, позитивні, з них треба брати приклад», – зазначила заступник міського голови.

З гарними зачісками та макіяжем, тамуючи хвилювання, учасниці проходили конкурсні випробування, в яких представляли себе, дефілювали в національних костюмах народів світу, відгадували страви по інгредієнтах.

Доки конкурсантки готувались до конкурсів, глядачі не нудьгували: дивились виступи співаків і танцюристів, а ще пробували себе в Zumba.

Перемогу в конкурсі «Міс елегатний вік» члени журі віддали Любові ГРЕБЧЕНКО, решті конкурсанток присудили титули: «Міс грація» (Галина ЖИЛІНА), «Міс чарівність» (Любов СУХИНЕНКО), «Міс глядацьких симпатій» (Меліца ЛІХАЧОВА), «Міс гарний настрій» (Олена МІРСЬКА), «Міс жіночність (Неля СТОРОЖИК), «Міс фантазія» (Галина КЛЕПАНДО), Міс оригінальність» (Віра МОДЕЛІНА), «Міс усмішка» (Марія ЄЛФІМОВА), «Міс досконалість» (Алла ЛЕВЧЕНКО).

Всі учасниці конкурсу отримали подарунки від організаторів та партнерів, у тому числі депутатів міської ради Олександра ЗИМЕНКА та Дениса БУТЕНКА, а також від дружини міського голови Львова Катерини КІТ-САДОВОЇ, яка цього дня перебувала в Сумах і також завітала на захід. На переможницю чекав особливий подарунок від гості – запрошення до міста Лева.