У Сумах відбудеться цикл лекцій «Про мистецтво»

Агенція промоції «Суми» започатковує цикл лекцій на мистецьку тематику «Про мистецтво».Лекції відбуватимуться щомісяця. У ролі лекторів виступатимуть виключно митці – не теоретики мистецтвознавці, а діючі практики.

«Ті, хто живе дещо в іншому світі, ніж звичайні люди – величному, чутливому і крихкому світі образів та мрій – світі мистецтва!» – так характеризують лекторів організатори.

У проекті візьмуть участь художники, що сповідують різні бачення та концепції. У лютому це буде український співак і художник, перший голос легендарного ансамблю «Кобза» Валерій ВІТЕР (м. Київ), у березні – молодий талановитий художник Михайло ГРУДІЙ (м. Суми), у квітні – професійний художник, який має оригінальну і добре впізнавану живописну манеру, а також велику кількість персональних виставок Михайло ЮДЕНКОВ (м. Суми), у травні – відомий в Україні та за її межами живописець, чий талант, як кажуть, «не засмічений модною кон’юнктурою» Василь КРАСЬОХА (м. Івано-Франківськ), учервні – досить оригінальний і підчас епатажний художник з музичною освітою Ірина ГАРШИНА (м. Суми), у липні – талановитий митець і не менш талановитий педагог, Заслужений діяч мистецтв України, Микола ЖУЛІНСЬКИЙ (м. Суми). У серпні – талановитий митець і педагог. Засновник та куратор Міжнародного LAND-ART-симпозіуму «Простір покордоння». Анна ГІДОРА (м. Київ), вересні –чудовий графік, живописець, аквареліст та фото-художник Ігор ШВАЧУНОВ (м. Суми), у жовтні – професійний фотограф, чиї роботи експонувались у 37-ми міжнародних салонах Європи та Азії, Ігор РОЙЧЕНКО (м. Суми), у листопаді – художник натхнення, яскравих фарб, кольору і форми, ритму і гармонії Ленур ВЕЛІЛЯЄВ (м. Харків), у грудні – художниця, в полотнах якої естетична довершеність поєднана з глибоким змістом, Ірина ПРОЦЕНКО (м. Суми).

Про дату та час проведення кожної лекції організатори сповіщатимуть додатково.