Сумська обласна філармонія відкрила 82-й концертний сезон

Майже півстоліття поспіль, 1 жовтня, у Всесвітній день музики обласна філармонія відкриває концертний сезон.

Цьогоріч, на превеликий жаль, творчі плани відкоригувала складна ситуація з коронавірусом, та артисти філармонії не змінили свої традиції – о 18-00 розпочали концерт. Щоправда, концерт був без глядачів, але його відзняв на відео місцевий телеканал «ATV». І наразі готується до ефіру відеоверсія, яку будуть транслювати як на телеканалі, так і в мережі Інтернет.

Традиційно із Днем музики шанувальників філармонії привітав лауреат міжнародних конкурсів, камерний оркестр старовинної та сучасної музики «РЕНЕСАНС» (головний диригент – Борис ГОНЧАРЕНКО). У концерті узяли участь солісти філармонії Тетяна ЛАСТОВЕЦЬКА, Дар’я КОЧУРА, дебютувала талановита виконавиця, випускниця Одеської консерваторії Катерина ФЕСЕНКО, органісти Олександр ЖЕЛУДКОВ та Олена КОГУТ, класичне тріо – Лариса ІВАНОВА (віолончель), Валентина МАКАРОВА (скрипка) та Олена АНТОНЕЦЬ (фортепіано).

У програмі концерту звучали твори Дж.Россіні, І.Штрауса, Ф.Легара, Л.Бетховена, І Брамса.

У рамках відкриття сезону у філармонії запланована ціла декада музики – це різножанрові концерти –  класика, джаз, естрада, академічний вокал.

FB_IMG_1601643712138-1

Також колектив закладу планує повторити концерт вживу, і має надію, що це станеться  зовсім скоро.

З метою запобігання поширення хвороби (COVID – 19), концерти у приміщенні КЗК СОР «Сумська обласна філармонія» призупинено з 29 вересня по 13 жовтня 2020 року включно.