“Смаки Сумщини” презентують у Чернігові

Кольорові фотороботи на холстах розміром 60 х 90 см, де зображені фрукти, ягоди та інші плоди сумської землі, створять гарний весняний настрій. Спокусливі натюрморти подарують естетичну насолоду щирим гурманам та поціновувачам розмаїття смаків. Для гостей виставки підготували гастрономічну дегустацію продуктів та медових напоїв, які виробляються в Сумській області.

Захід будуть супроводжувати музичні твори від класики до сучасного джазу у віртуозному виконанні оркестру Головного управління Національної поліції в Сумській області.

Мета заходу – сприяння розвитку внутрішнього туризму між Чернігівщиною та Сумщиною, промоція Сумської області. Виставка організована в рамках «Днів Сумщини» та відзначення 80-ї річниці утворення Сумської області у 2019 році.

Організатори: відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації, Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, професійний фотограф Наталія Кармазіна.

Місце проведення: міський палац культури м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 23. Виставка буде відкрита для відвідувачів до 30 березня. Вхід безкоштовний.

Джерело: sm.gov.ua