На Сумщині визначено переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Переможцями регіонального відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» стали роботи вихованців загальноосвітніх шкіл: місто Тростянець – Валерії Ващенко (7 років), село Великі Бубни – Катерини Куркубет (12 років), а також Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе – Єлизавети Хоменко (15 років).

Цього року до Управління Держпраці у Сумській області для участі у регіональному етапі конкурсу надійшло близько 450 дитячих малюнків із усієї Сумщини. У роботах юних аматорів прослідковується розуміння проблематики охорони праці, тепло і любов, з якою автори малюнків ілюструють життєву необхідність дотримання вимог безпеки при виконанні робіт.   

За рішенням журі друге місце у наймолодшій віковій категорії учасників посіла робота Крістіни Чумаченко, с. Улянівка, Білопільського району. У категорії учасників віком від 11 до 15 років – Марії Борак, місто Суми. Серед найстарших срібним призером стала Дар’я Яременко, місто Ромни.

Бронзу взяли Давид Кузьменко, с.Улянівка, Білопільського району, Поліна Любинець, м.Конотоп та Єлизавета Шевцова, смт.Велика Писарівка, відповідно у наймолодшій, середній та старшій вікових категоріях.

Переможці та призери регіонального туру конкурсу будуть відзначені грамотами і подарунками під час урочистого святкування Дня охорони праці в Україні. Кращі малюнки можна буде побачити на виставці конкурсних робіт з 8 по 18 квітня поточного року в Конгрес центрі СумДУ, за адресою м.Суми, вул. Покровська, 9/1. Роботи, що посіли перші-треті місця візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у Києві у квітні 2019 року.

До складу неупередженого журі регіонального туру конкурсу увійшли представники Управління Держпраці у Сумській області, Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон», відділу охорони праці Сумської міської ради, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Сумського державного університету.   

Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», запроваджено ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні.