На Сумщині відбувся конкурс “Поліські візерунки”

6 квітня 2019 року в Центрі естетичного виховання «Зірка» Шосткинської міської ради відбувся ювілейний обласний конкурс народної хореографії «Поліські візерунки» за участі талановитої молоді Сумщини.

З вітальним словом та щирими побажаннями до присутніх звернулися головний спеціаліст управління культури Сумської обласної державної адміністрації Інна Пакуленко та міський голова міста Шостка Микола Нога.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 31 хореографічний колектив з 4 районів Сумської області (Глухівський, Сумський, Шосткинський, Ямпільський), 3 міст обласного значення (Конотоп, Ромни, Шостка) та 4 об’єднаних територіальних громад Сумщини.

Танцювальні колективи продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, оригінальність та яскравість народних і стилізованих народних композицій. Відповідно до номінацій та вікових категорій, журі конкурсу відзначило кращих із них.

У віковій категорії від 8 до 12 років:
І місце – «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Джерельце» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області вікова Керівники – заслужений працівник культури України Людмила Маковець та Яна Трет’як та хореографічний колектив «Барвінок» Комунального закладу «Воронізька дитяча музична школа» Шосткинської районної ради Сумської області. Керівник – Лариса Бонько;

ІІ місце – Зразковий аматорський ансамбль танцю «Дивограй» Роменського міського будинку культури (малі форми)
Керівник – Людмила Бабич та зразковий аматорський ансамбль танцю «Березіль» Чернеччинського сільського клубу Краснопільської об’єднаної територіальної громади. Керівник – Тетяна Завражна;

ІІІ місце – «Народний художній колектив» хореографічний ансамбль «Сюрприз» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області (середня група)
Керівники – заслужені працівники освіти України Віра та Василь Тихоновські

У віковій категорії від 12 до 16 років переможцями стали:
І місце – «Народний художній колектив» хореографічний ансамбль «Сюрприз» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області
Керівники – заслужені працівники освіти України Віра та Василь Тихоновські та танцювальний колектив «Веселка» Комунального закладу Сумської районної ради – Косівщинська дитяча школа мистецтв
Керівник – Тетяна Крючкова;

ІІ місце – Народний ансамбль танцю «Світанок» Шосткинського інституту Сумського Державного університету .Керівники – відмінники освіти України Тетяна та Олег Демич та хореографічний колектив «Лілея» комунального закладу Сумської районної ради – Садівська дитяча школа мистецтв
Керівник – Анна Скляренко ;

ІІІ місце – Зразковий аматорський ансамбль танцю «Дарунок» Шосткинського районного будинку культури Шосткинської районної ради Сумської області Керівник – Лариса Бонько .

Найкращими виконавцями у віковій категорії від 16 років відзначено:
І місце –«Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Джерельце» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області вікова Керівники – заслужений працівник культури України Людмила Маковець та Яна Трет’як та Аматорський хореографічний колектив «Селяночка» Слоутського сільського будинку культури комунального закладу Березівської сільської ради «Березівський центр культури і дозвілля» Керівник – Альона Нахабич ;

ІІ місце – Народний аматорський ансамбль танцю «Кроки» Комунального закладу «Районний будинок культури» Глухівської районної ради
Керівник – Вікторія Сазонова та Аматорський танцювальний колектив «Надія» Запсільського сільського клубу Миропільської об’єднаної територіальної громади Краснопільського районуКерівник – Наталія Кулик

ІІІ місце – Зразковий аматорський ансамбль танцю «Дивограй» Роменського міського будинку культури вікова категорія від 16 років
Керівник – Людмила Бабич.

У номінації «Малі форми» перемогли:
І місце – хореографічний колектив «Лілея» комунального закладу Сумської районної ради – Садівська дитяча школа мистецтв
Керівник – Анна Скляренко ;

ІІ місце – танцювальний колектив «Веселка» Комунального закладу Сумської районної ради – Косівщинська дитяча школа мистецтв
Керівник – Тетяна Крючкова;

ІІІ місце – Зразковий аматорський ансамбль танцю «Дивограй» Роменського міського будинку культури вікова категорія від 16 років
Керівник – Людмила Бабич.
Кращим солістом конкурсу визнано – соліста танцювального колективу «Веселка» Комунального закладу Сумської районної ради – Косівщинська дитяча школа мистецтв Артур Галанішин. Керівник – Тетяна Крючкова;