На Сумщині пройшла церемонія вшанування нових жителів “Культурного острова”

03 квітня у приміщенні Сумського обласного театру для дітей та юнацтва відбулась шоу-презентація підсумків арт-медіа проекту «Культурний острів», який має на меті популяризацію творчого ставлення до життя у всіх його проявах. Повідомляє Управління культури Сумської ОДА.

За підсумками 2018 року «Острів» поповнивсяся сімкою нових «жителів», яких обирають шляхом демократичного голосування з числа людей, які найбільш яскраво заявили про себе, своєю діяльністю створюють навколо непересічний культурно-мистецький простір та вносять вагомий внесок у культурно-мистецьке життя Сумщини.

Номінація «Символ епохи»
ОЛЕКСАНДРА СОКОЛ (народна артистка України) – за багаторічну працю і створення яскравих образів, театральних постановок, вокально-поетичних композицій, циклу телепередач про театр та у зв’язку з 75-річчям.

Номінація «Крила Надії»
ВАЛЕРІЯ РОШКОВАН – волонтер, керівник міжнародного благодійного фонду «Крила Надії» (Конотоп) – за низку благодійних акцій та мистецьких подій.

Номінація «Народний театр»
ВІТАЛІЙ ТРИКОЗ – учасник операції об’єднаних сил на сході України, режисер народного драматичного театру Охтирського районного будинку культури – за популяризацію театрального мистецтва.

Номінація «Через терни – до зірок!»
ІРИНА ГАРШИНА – художник – за серію виставок у 2018 році в Україні, Словенії та Німеччині.

Номінація «Серце хору». ГАЛИНА ПАНЕНКО – відмінник освіти України, керівник зразкового вокально-хорового колективу «Мозаїка» КУ Сумський Палац дітей та юнацтва – за багаторічну успішну роботу з навчання підростаючого покоління вокальному мистецтву.

Номінація «Кастальський ключ»
ТАМАРА ГЕРАСИМЕНКО – поет, Голова Сумської обласної організації НСПУ, керівник літературної студії «Зажинок» – за активну роботу з пропаганди поезії на Сумщині.

Номінація «Стійкий олов’яний солдатик»
ОЛЬГА КОЗАЧЕНКО – автор і виконавець – за пісенну творчість і активну участь в культурному житті Сумщини.