Французька весна в Конотопі

У Конотопському міському будинку культури «Сучасник» відбувся культурно-мистецький захід «Французька весна в Конотопі». Повідомляє Управління культури Сумської ОДА.

Захід допоміг мешканцям Конотопа познайомитись з культурою прекрасної країни – Франції. Концерт відбувся у рамках фестивалю французької культури «Французька весна в Україні», що проводиться у різних регіонах нашої держави з 2004 року.

Цього року Конотоп також долучився до святкування, що відбулось у рамках підписаного у 2008 році між Конотопом та французьким містом Фумель договору про співробітництво.

Чудові музичні номери відомих французьких композиторів та виконавців дарували глядачам: зразковий ансамбль бального танцю «Тріумф» міського будинку культури «Сучасник» (керівник Антон Васюта), колектив сучасного та естрадного танцю «Едельвейс» міського будинку культури «Сучасник» (керівник Наталія Прокопець), зразковий вокальний ансамбль «До-мі-соль-ка» центру дитячої та юнацької творчості (керівник Юлія Гланц), зразковий ансамбль танцю «Free Dance» міського будинку культури «Зоряний» (керівник Людмила Омельченко), хореографічний колектив «Ліберті» дитячої школи мистецтв (керівник Любов Боровська), викладачі дитячих музичних шкіл Олександр Єрьомін, Борис Костюченко та Ігор Самусь, Олександра Черненко та Дарина Золотникова.