Дитячий хор заспівав різдвяні колядки для сумчан

Понад 60 дітей 25 грудня заспівали колядки у торговельному центрі «Мануфактура». Це учні спеціалізованої школи №29. Колядували до Новорічних свят втретє. Повідомляє Суспільне.

Перед глядачами виступили три хорові колективи – хор хлопчиків, середній та старший.

«Ми прийшли сюди заспівати для того, щоб показати людям радість, привітати з прийдешніми святами, подарувати їм передріздвяний настрій. Колядки – це українські звичаї. Девіз нашої школи – мрій і твори, тому ми наші мрії втілюємо у творчість», — каже учасниця дитячого хору Дар’я Клієва.

Всього заспівали чотири колядки – як старовинні так і сучасні.

«Виконання колядок – це українська традиція, це те, що символічно саме для нашої країни. Виконання колядок завжди відбувалося напередодні таких свят як Різдво Христове або Новий рік, Старий Новий рік, тому це така традиція в Україні, яку ми хотіли продовжувати. Я шукаю ті колядки, які б не повторювалися або не звучали, як старовинні, сучасні обробки якихось колядок. Ось, наприклад, «Бом-бом» — колядка, яку сьогодні (25 грудня — ред.) виконував старший хор і хор хлопчиків. Авторка цієї колядки сучасна композиторка Тетяна Власенко. Тому ми хочемо поширювати сучасних композиторів, щоб люди чули, щоб захоплювалися нашими українськими композиторами», — розповіла керівниця дитячого хору Лада Ломакіна.