Заволодіння майже 300 тис грн під час реконструкції школи – на Сумщині заочно повідомлено про підозру підприємцю

Кролевецьким відділом Конотопської окружної прокуратури 26 травня 2021 року повідомлено про підозру директорові малого приватного підприємства за фактом заволодіння коштами шляхом службового підроблення, а також легалізації доходів (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 та ч. 1 ст. 209 КК України).

За даними слідства, у 2017 році між відділом освіти Кролевецької районної державної адміністрації та вказаним підприємцем укладено договір на виконання робіт з реконструкції котельні загальноосвітньої школи.

Після завершення робіт підприємець вніс завідомо неправдиву інформацію про перелік, об’єми та вартість фактично виконаних робіт. На підставі актів виконаних робіт на його рахунок було перераховано близько 1 млн грн. Однак за результатами експертизи завищення вартості ремонтно-будівельних робіт складає близько 300 тис. грн. З отриманими злочинним шляхом коштами підприємець здійснив ряд фінансових операцій.

Оскільки підозрюваний тривалий час переховується від слідства, його оголошено в міжнародний розшук.
Протиправну діяльність обвинуваченого викрито за матеріалами Управління Служби безпеки України в Сумській області слідчими поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба обласної прокуратури