У Сумах штрафують за порушення законодавства про рекламу

За результатами розгляду справи, першим заступником начальника Головного управління прийняті рішення про застосування до суб’єкта господарювання штрафних санкцій на загальну суму 6 783 грн. 00 коп.

Начальником відділу правового забезпечення підготовлено обґрунтований адміністративний позов та в ході судового розгляду доведено законність проведеного заходу державного контролю та застосованих штрафних санкцій, у зв’язку з чим Сумський окружний адміністративний суд дійшов висновку про законність та обґрунтованість позовних вимог та стягнув з суб’єкта господарювання застосований штраф.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області нагадує суб’єктам господарювання, що відповідно до Закону України «Про рекламу», встановлення штендеру дозволяється лише на підставі документів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, а поза межами населених пунктів – на підставі дозволів, що надаються обласними державними адміністраціями. Також, за порушення відповідних вимог передбачено штрафні санкції у розмірі до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.