Сьогодні останній день подання декларації про доходи

У четвер, 2 травня, закінчується компанія декларування доходів, повідомили у Державній фіскальній службі.

Сьогодні українці можуть подати декларації про майновий стан і доходи за 2018. Декларацію платники можуть подати особисто або уповноваженою на це особою за місцем своєї податкової адреси.

Документи можна надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення. Утім, це можна зробити не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання декларації.

Декларацію також можна подати засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог електронного документообігу. Ця опція доступна не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Громадяни, які мають право на податкову знижку за наслідками минулого року, можуть подати декларацію до 31 грудня 2019 включно.

Як повідомлялося раніше, від початку року українці задекларували 24 млрд грн доходів. Ця цифра на 97% більша, ніж станом на 1 квітня минулого року. Сума ПДФО до сплати у нинішньому році – 577 млн грн, або 178% до результатів трьох місяців минулого року. Сплатили 85 млн грн військового збору – на 70% більше, ніж торік

Джерело: tsn.ua