Реєстрація ТОВ онлайн: уряд полегшив умови ведення бізнесу

Для полегшення умов ведення бізнесу та підвищення позицій України в міжнародному рейтингу Doing Business Мінекономрозвитку розробило спеціальну комплексну постанову, яку 27 березня ухвалив Кабінет міністрів. Про це повідомляє прес-центр Міністерства економрозвитку і торгівлі.

«В ухваленій урядовій постанові, зокрема, визначені норми, що дають змогу засновникам товариств з обмеженою відповідальністю в електронній формі обирати для себе варіанти статуту, а замовникам будівництва — швидше і з меншими витратами для себе реєструвати декларації про готовність будівництва за допомогою електронного кабінету», — зазначив перший заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефьодов у Facebook.

Крім того, товариство з обмеженою відповідальністю тепер можна буде створити онлайн за пару хвилин без спеціальних знань. Усі необхідні юридичні документи (статут, протоколи) будуть автоматично згенеровані програмою з урахуванням потреб замовника (йому потрібно буде просто відповісти на кілька запитань).

Також буде простіше отримати поштову адресу для об’єктів будівництва (нерухомості), бо вона надаватиметься автоматично до початку будівництва об’єкту разом з містобудівними умовами.

Джерело: sud.ua