Повідомлено про підозру директору підприємства, який відремонтував дороги зі збитками для бюджету на суму майже 880 тисяч гривень

Працівниками управління захисту економіки в Сумській області Нацполіції за процесуального керівництва Конотопської місцевої прокуратури задокументовано злочинну діяльність посадовця приватного підприємства під час здійснення ремонту доріг за бюджетні кошти.

Так, комерційна структура здійснювала ремонт доріг за бюджетні кошти. З метою привласнення бюджетних коштів до актів виконаних робіт було внесено завідомо неправдиві відомості, а саме було завищено вартість вказаних робіт.

В актах приймання виконаних будівельних робіт зазначена сума в 4 мільйони 175 тисяч гривень, проте, відповідно до експертиз їх фактична вартість – на 879,3 тисячі гривень менша.

Даний факт підтверджується відповідними висновками актів перевірок та експертиз.

Сьогодні, 9 квітня, керівникові приватного підприємства повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) та ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України.

Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.