Кримінальна драма «Кокаїновий барон». З 26 вересня

Перевірена роками схема транспортування наркотиків діє чітко, як годинник. Речовини везуть із Мексики через Сполучені Штати до Канади. Але попри надійність перевізників чергова партія кокаїну зникає дорогою. Канадський наркобарон (Баррі Пеппер) відправляє тих, кому довіряє (Ніколас Кейдж, Лоренс Фішберн), з’ясувати що ж трапилось із вантажем.

Кримінальна драма «Кокаїновий барон» є дітищем Джейсона Кебелла. У якості актора він працював над 11 проектами, а починаючи з 2015 року займався продюсуванням фільмів. Кебелл сам написав сценарій та посів режисерське крісло. Історія, перенесена екран, має історичне підґрунтя. До кінематографічної кар’єри Кебелл ніс службу у Воєнно-морських силах США. Під час написання сценарію колишній морський котик надихався подіями, свідком яких був під час військової служби. Виконати головні ролі у фільмі запросили Ніколаса Кейджа та Лоренса Фішберна, для яких це третій спільний проект.

Якщо тобі немає 18 років, ти не зможеш переглянути цей фільм у кінотеатрі. Навіть з батьками. Контролер перевірить документи на вході до зали. Такий закон.

У головних ролях: Ніколас Кейдж, Лоренс Фішберн, Баррі Пеппер, Коул Хаузер, Кліфтон Коллінз мол., Леслі Бібб.

Прокат: з 26 вересня 2019 до 02 жовтня 2019.

Детальніше про сеанси та квитки на сайті Планета Кіно.