HBO виклав трейлер міні-серіалу «Чорнобиль»

Телеканал HBO представив перший тизер міні-серіалу, присвяченого Чорнобильській трагедії. У серіали головні ролі зіграли номінант на премію «Еммі» Джаред Харріс та номінант на «Оскар» Емілі Уотсон.

У ролику показали кадри з серіалу «Чорнобиль», які, зокрема, розповідають і про ліквідацію вибуху на Чорнобильській АЕС.

У серіалі зіграли номінант премії «Еммі» Джаред Харріс («Корона», «Божевільні»), Стеллан Скарсгард («Меланхолія», «Дівчина з татуюванням дракона»), номінантка на «Оскар» Емілі Вотсон («Гіларі та Джекі», «Розсікаючи хвилі», «Еквілібріум») та інші.

Автор сценарію — Крейг Мазін, а режисером картини став Юхан Ренк, відомий за серіалами «Ходячі мерці» та «У всі тяжкі».

Головні герої

Харріс зображує Валерія Легасова, провідного радянського фізика-ядерника. У складі команди реагування він одним з перших усвідомив масштаби безпрецедентної катастрофи, яка сталася на АЕС.

Скарсгард грає радянського віце-прем’єра Бориса Щербіну, якого Кремль призначає керівником урядової комісії з Чорнобиля в перші години після аварії.

Емілі Уотсон зображує Уляну Хомюк, радянського фізика-ядерника, яка вирішила розкрити таємницю того, що призвело до цієї катастрофи.

Прем’єра серіалу «Чорнобиль» призначена на 6 травня.